Telefon
WhatsApp
  • 01 Temmuz 2020, 09:32
Demirsan Mekanik ve Havalandırma Web Sitemiz Yayında.

Demirsan, uzun yıllardan bu zamana kazandığı deneyimlerini ve bilgilerini kullanarak, sıhhi tesisat, ısıtma ve soğutma, havalandırma ve klima sistemlerinin tasarım ve projelendirilmesi taahhüdünde faaliyet göstermektedir.

Mekanik doğrultuda sürekli gelişen teknolojilerin serinliği ile Türkiye, mekanik tesisatlarsa ilgili konularda son yeniliklerden biri, yeni gereksinimlere göre katmanlaşmaya devam ediyor. Yeni konuların eklenmesiyle eğitimli, bilgili insan gücü bu konuları desteklemek için Demirsan Mekanik ailesine katılıyor.

Şirket politikası sadece müşterilerine hizmet vermekle kalmayıp, bunun yerine, projenin her aşamasında deneyim ve bilgi kullanarak mekanik kurulum gereksinimlerine en iyi yanıtı sağlayan "anahtar teslim" projeler olarak belirlenmiştir.

Müşterilerine kaliteli ürün ve kaliteli hizmet vermek Demirsan grubun asla es geçmeyeceği bir prensiptir. Demirsan, müşterileri arasında, ileri hizmet anlayışı ile proje tasarımı çalışmalarını dünya standartlarına en iyi şekilde entegre eden bir firma olmayı hedeflemektedir. Bulunduğu sektördeki müşterilerine, engelleri aşarak, derin kökleri olan bir firma olarak hizmet etmek ilkesel tutumumuzdur. Güvenilir ve profesyonel hizmet, akıllı ve sorunsuz çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamanın temel amacıdır.

Demirsan, üstün hizmet anlayışını müşterilerine yansıtarak, bulunduğu sektördeki itibarını korumak için temel müşteri odaklı ilkelere sahip olmanın gerekliliğinin bilincindedir.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (216) 622 3499

BİZ SİZİ ARAYALIM