Telefon
WhatsApp
  • 04 Temmuz 2020, 17:12
Demirsan Alçı Boya

Binalarda iç cephelerin boyamasını sağlayan iç cephe boyası sayesinde renkler kullanıcının istekleri doğrultusunda seçilebilir.

İç mekân boyaları kullanarak binanıza herhangi bir dekorasyon uygulamak mümkündür. Örneğin, küçük evlerin açık boya ile boyanması dekorasyona katkıda bulunurken, büyük daireler için koyu renkler kullanabilir. Bunun nedeni koyu renkli yüzeylerin ışığı toplaması ve açık renkli yüzeylerin ışığı yansıtmasıdır. Dış cephe boyaları, binaların dışını boyamak için kullanılır. Dış cephe boyalarını kullanarak binanıza istediğiniz şekli vermek mümkündür. Demirsan alçı boya bu noktada sizlerle!

Dış cephe boyasının seçimi, estetik ve dayanıklılık kadar evlerin iç mekânlarında boya tercihinin önemi kadar önemlidir.

Dış cephe boyasını seçerken, binanın iklim koşulları ve binanın özellikleri dikkate alınmalıdır. Aşırı yağış alan bölgelerde neme ve suya dayanıklı boyalar tercih edilmelidir. Bu tür iklimlerde silikon boyalar tercih edilebilir. Açık renkli boyalar, yağışların az olduğu bölgelerde ve yoğun güneş altında kullanılmalıdır.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 (216) 622 3499

BİZ SİZİ ARAYALIM